Reference

Spoustu let osvědčené a kvalitně odvedené práce...

Česká televize

Pro Českou televizi zabezpečujeme především přímé přenosy z různých důležitých událostí. Vážíme si této spolupráce, která je odrazem naší kvality a spolehlivosti. Přímé přenosy jsou specifické v tom, že jakýkoliv výpadek elektrické energie vede k nežádoucímu přerušení vysílání.
Pro příklad můžeme uvést nejsledovanější pořad Star Dance, koncert pro Ukrajinu, koncert pro Moravu a další. Podílíme se také na natáčení seriálů Peče celá země nebo filmu Naďa Urbánková. 

PRAGOKONCERT

Spolupráce s PRAGOKONCERT se řadí mezi jedny z nejstarších a nejzavedenějších spoluprácí. Díky této spolupráci úspěšně zálohujeme a poskytujeme naše služby na nespočet významných akcí a koncertů.
Můžeme uvést například MetalFest, RockCastle, Master of Rock, Radegast a další.

Mighty Sounds

Pro festival Mighty Sounds zabezpečujeme elektrické diesel generátory a elektrické rozvody již od vzniku festivalu v Olší u Tábora. Naše spolupráce pokračuje i po přesunu festivalu na letiště Čapí dvůr. Rozlohou areálu patří tento festival k největším v České republice. Pro zabezpečení festivalu instalujeme až 14 diesel generátorů včetně rozvaděčů, elektrických rozvodů a osvětlení zároveň.

Dům kultury Milevsko

K hlavním kulturním akcím kulturního domu Milevsko patří hudební festival v Přeštěnicích, na který kompletně dodáváme elektrocentrály, elektrické rozvody a osvětlení. Tento festival zabezpečujeme již několikátým rokem v řadě. Nesmíme zapomenout zmínit ani Milevské maškary nebo Bartolomějské posvícení, na které dodáváme elektrocentrály a instalujeme elektrické rozvody.

Mobirise
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk

IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Odkazy

Dokumenty