EnergyPartner s.r.o.

...jsme tu s vámi již neuvěřitelných 15 let.

Firma Energy Partner s.r.o. se zabývá prodejem a pronájmem elektrocentrál, diesel generátorů, UPS, přívěsů a různého druhu materiálu. Firma byla založena v roce 2009 a do dnešního dne se úspěšně angažuje na mnoha akcích, instalacích a dobročinných událostech. Aktuálně má firma provozovnu ve vlastním novém areálu na dálnici D4 v Chlaponicích u Písku.

Hlavní náplní firmy je pronájem elektrocentrál, rozvod a údržba elektrické sítě na akcích, festivalech či televizních natáčeních, zálohování přenosů televizí a prodej elektrocentrál zákazníkům včetně jejich instalace. Firma působí po celé České republice, hlavně v Praze, Písku, Plzni, Pardubicích a Brně.

Naši partneři a zákazníci napříč celou Českou republikou si dlouhodobě pochvalují naši kvalitní a odbornou spolupráci. Více informací a podrobné reference si můžete přečíst v sekci Reference.

Ohlédnutí do minulosti

Naše podnikání již začalo krátce po revoluci v roce 1990 současným majitelem, který začal podnikat na OSVČ. V té době jsme byli jedni z mála, kteří dokázali zabezpečit napájení pro první koncert skupiny Lucie, který se konal na fotbalovém stadionu Viktoria Žižkov v Praze. Firma začala postupně realizovat další akce jako Okoř se šťávou, Velkou cenu motoGP v Brně a také jsme zabezpečovali rozvody pro koncert The Rolling Stones na Letné. Následně jsme v roce 2003 zabezpečovali elektrické rozvody pro Elán mega koncert, na kterém bylo téměř 80 000 diváků. Byli jsme i u zrodu festivalu Mighty Sounds, který začínal jako malý festival v Olší u Tábora a dnes už je velkým a zavedeným festivalem konající se na letišti Čapí dvůr v Táboře.

Pro další rozvoj firmy se rozhodl Milan Havlíček s Petrem Klokočníkem založit firmu Energy Partner s.r.o. a zároveň rozšířit naše podnikání o zakoupení vlastních elektrocentrál a diesel generátorů. Postupem času se naše portfolio rozrůstalo o další typy elektrocentrál a diesel generátorů včetně nezbytného materiálu na rozvodné sítě.

Díky tomu jsme byli schopní zabezpečit rozvody elektřiny na více akcích jako Live Nation, Iron Maiden, Metallica, Madonna, Tři sestry a všechny další akce až po současnost.


Energy Partner s.r.o. je tu již 15 let, ale naše zkušenosti a reference sahají až do roku 1998.

EnergyPartner.cz | Elán
EnergyPartner.cz | Elektrocentrála
EnergyPartner.cz
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk
IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Bankovní údaje
Číslo účtu: 0284999994
Kód banky: 0300
BIC (SWIFT) kód: CEKOCZPP