Něco málo z dění na akcích..

Jak jsme zálohovali přenos České televize na StarDance pomocí moderního UPS systému


EnergyPartner s.r.o., s dlouholetými zkušenostmi v oblasti energetiky, se opět ukázal jako spolehlivý partner v zajišťování záložních elektrických systémů. Specializujeme se na řešení, která vyžadují vysokou míru technické přesnosti a spolehlivosti, a to včetně zajištění záložního napájení pro významné televizní produkce a kulturní události.

Úspěšná realizace pro Stardance: Inovativní technologie

Naše nejnovější realizace se týkala zajištění záložních elektrických systémů pro 12. ročník oblíbeného televizního pořadu Stardance, který vysílá Česká televize. V rámci tohoto projektu jsme použili naši mobilní automatickou přepínací stanici (ATS) a dva twin-generátory pro zálohování elektrického napájení tanečního parketu. Tento systém byl navržen tak, aby v případě výpadku pevné elektrické sítě automaticky přepínal na twin-generátory, čímž zajistil nepřerušený chod vysílání.

Kromě toho jsme pro zálohování přenosového vozu a techniky přenosu O2 použili naši moderní UPS (uninterruptible power supply) o výkonu 60 kVA se zabudovaným diesel generátorem. UPS je napájena z pevné sítě a v případě jejího výpadku poskytuje přechodné napájení do doby, než se spustí diesel generátor, což zajišťuje nepřetržité napájení pro klíčové komponenty vysílání.

Toto řešení nejenže zaručuje spolehlivé napájení z pevné sítě a z diesel generátorů při jejím výpadku, ale je také významně ekonomicky efektivní a ekologicky šetrné.

EnergyPartner s.r.o. a spolupráce s Českou televizí

Náš úspěch v zabezpečení elektrické energie pro Stardance je jen jedním z mnoha příkladů naší spolupráce s Českou televizí. Pravidelně se podílíme na zabezpečení elektrické energie pro přímé přenosy z dalších významných kulturních a sportovních akcí, jako jsou přenosy z Národního divadla, Rudolfina, Velké Pardubické a mnoha hudebních festivalů.

Kromě toho naše společnost má za sebou úspěšnou spolupráci na dalších projektech České televize, jako jsou pořady „Peče celá země“, „Český lev“ a další, což svědčí o naší kvalifikaci, vysoké spolehlivosti a spokojenosti našich klientů. 


Zajímají vás i naše další reference? Na této stránce si je můžete všechny přečíst.

Mobirise
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk

IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Odkazy

Dokumenty