Služby

Pronájem a instalace elektrocentrál, rozvod elektrických sítí, pohotovost...

EnergyPartner.cz | Festivaly

Open Air festivaly a koncerty


Zajišťujeme profesionální elektrické instalace pro outdoorové eventy a hudební festivaly. Naše služby pokrývají vše od komplexních dodávek energie pomocí diesel generátorů až po přípravu kabelových tras a osvětlení ploch. Díky bohatým zkušenostem s napájením velkých koncertů a festivalů, jako jsou Rolling Stones či Iron Maiden, poskytujeme spolehlivé energetické řešení včetně zaměření na bezpečnost provozu. Nechť už se jedná o vybudování dočasné infrastruktury pro akce jakéhokoliv rozsahu, vždy dbáme kvalitu a spolehlivost.

K velkým koncertům patřily např.:
- The Rolling Stones na Letné nebo v Brně – 90 tis. diváků
- Megakoncert Elán na Letné – 80 tis. diváků
- Kabát – několik ročníků koncertů po celé ČR - Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň, Havlíčkův Brod, Jihlava, Ústí nad Labem
- Madonna – v Praze
- Iron Maiden
- Metallica
- Tři sestry
- A mnoho dalších...

Realizovali jsme elektrické napájení také na mnoha festivalech, např.:
- Mighty Sounds v Olší u Tábora a v Táboře
- Přeštěnice
- Benátská noc
- Okoř
- Sázava fest – Kácov
- 1. ročník United Island v Praze
- Truck festival v Trenčíně
- Pohoda letiště Trenčín
- Summer of love Pardubicích
- A další....

Poptat

EnergyPartner.cz | Servis a údržba elektrocentrál

Servis a údržba diesel generátorů


Náš specializovaný servisní tým nabízí komplexní péči a opravy pro dieselové generátory. Přinášíme servisní řešení šitá na míru potřebám vašeho podnikání, od pravidelné údržby po odborné opravy. Soustředíme se na důkladnou kontrolu a výměnu olejů, filtrů a chladících kapalin, abychom zajistili hladký chod vašich zařízení. Naši technici provádějí revize elektrických částí, udržující vaše generátory v optimální kondici.

V rámci servisu provádíme:
- Přezkoušení funkčnosti a automatického startu
- Výměnu filtrů a provozních kapalin
- Revize elektroinstalace
- Vyčištění soustrojí
- Zátěžové zkoušky
- Drobné opravy

Provádíme opravy elektroniky, regulace a nastavení parametrů.

Poptat

EnergyPartner.cz | Zálohování pro průmysl a obchod

Zálohování pro průmysl a obchody


Pro situace, kdy není vlastnictví dieselového generátoru vhodné nebo možné, nabízíme flexibilní pronájem mobilních dieselových generátorů pro případy výpadku energie. Naše nabídka generátorů pokrývá výkony od 10 kVA do 1600 kVA, což umožňuje efektivní reakci na jakýkoliv rozsah energetické potřeby. S možností zesílení výkonu prostřednictvím paralelního provozu, naše řešení zajišťuje, že vaše operace zůstanou aktivní i během nepředvídatelných událostí. Nabízíme také pohotovostní smlouvy pro záruku rychlé dostupnosti generátorů, se servisem dostupným do 4 hodin, aby vaše podnikání nikdy nezastavilo svůj běh.

Poptat

EnergyPartner.cz | Instalace a prodej záložních generátorů

Instalace a prodej záložních diesel generátorů


V dnešná době, kdy je neustálý důraz na nepřetržité napájení, poskytujeme instalaci a prodej záložních diesel generátorů přizpůsobených pro váš průmysl a obchodní potřeby. Naše služby zahrnují projektování na míru, rychlou realizaci a neustálý servis, abychom zabezpečili, že vaše operace nebudou nikdy přerušeny kvůli výpadku elektrické sítě.

Bezvýpadkové zabezpečení energie je kritické pro datacentra, nemocnice a další instituce, které vyžadují konstantní elektrický proud. Poskytujeme širokou škálu záložních generátorů od 10 kVA až po 1600 kVA, včetně paralelního provozu pro zvýšení celkového výkonu až na 2500kVA. Přesně určíme a navrhneme takové řešení, které bude uspokojovat všechny vaše určené potřeby.

V případě, že potřebujete garantovanou dostupnost záložních generátorů, poskytujeme pohotovostní smlouvy. Tyto smlouvy zahrnují záruku rychlého dovozu a zapojení náhradního zdroje energie do 4 hodin od výpadku, čímž je zajištěna vaše podniková kontinuita a operativní bezpečnost. 

Poptat


Cenu vám rádi spočítáme dle vašich požadavků. V případě jakýchkoliv informací neváhejte zavolat.

EnergyPartner.cz
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk
IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Bankovní údaje
Číslo účtu: 0284999994
Kód banky: 0300
BIC (SWIFT) kód: CEKOCZPP