Půjčovna

Široká nabídka elektrocentrál, UPS, materiálu a přívěsů.

EnergyPartner.cz | Elektrocentrála 20kW-250kW

Elektrocentrály 20kW - 250kW


Navrženy pro flexibilitu a spolehlivost, naše elektrocentrály jsou ideální pro rozmanité aplikace od stavenišť po festivaly. Tyto jednotky poskytují efektivní a konzistentní zdroj energie pro ty, kteří potřebují udržet své operace bez přerušení a jsou snadné na instalaci i ovládání. Odolné konstrukce s nízkou hlučností a pokročilé funkce zajišťují, že i při proměnlivém počasí nebo v extrémních pracovních cyklech můžete očekávat spolehlivou službu.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | Elektrocentrála 500kW-1600kW

Elektrocentrály 500 kW - 1600 kW


Specializované elektrocentrály pro vysoký výkon a zatížení, ve výkonovém rozpětí 500 kW - 1600 kW jsou spolehlivým řešením pro průmyslové aplikace vyžadující neustálou energii. Ideální pro náročná prostředí, jako jsou automobilové závody, trafostanice či nemocnice, tyto jednotky zaručují efektivní provoz a snadnou instalaci. S komplexní konstrukcí a pokročilými funkcemi, naše elektrocentrály zajistí, že vaše operace budou pokračovat i při náročných podmínkách.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | UPS a Diesel generátor systém

UPS 60 kVA/ Diesel generátor 80 kW


Nový UPS systém 60 kVA společně s dieselovým generátorem 80 kW poskytuje spolehlivé řešení pro zajištění nepřetržitého napájení v kritických aplikacích. Tento systém je navržen pro podniky, kde je kontinuita provozu klíčová, jako jsou datová centra, zdravotnická zařízení a vysílací stanice. Jeho efektivní a bezproblémový chod zajišťuje, že vaše nezbytné systémy zůstanou v provozu i při nečekaných výpadcích energie.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | TWIN systémy

TWIN systémy 100 kW - 2 000 kW


Pro scénáře vyžadující vysoký výkon nebo robustní zálohování, naše TWIN systémy nabízejí spolehlivost v rozmezí 100 kW až 2000 kW. Paralelní konfigurace více elektrocentrál zvyšuje výkon a zároveň poskytuje redundanci, zajistí spolehlivý chod vašich operací i v případě poruchy primárního zdroje. Tyto systémy jsou ideálním řešením pro velká datacentra, průmyslové komplexní operace a kritickou infrastrukturu vyžadující nepřerušované napájení.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | Světelné výsuvné věže

Multifunkční výsuvné světelné věže


Poskytujeme výsuvné světelné věže určené pro průmyslové aplikace, vybavené flexibilním napájením z baterie nebo přes síť. Jsou vhodné pro osvětlení staveb, venkovních prostor a jiných pracovních ploch, kde je potřeba kvalitního a spolehlivého osvětlení. Naše světelné věže jsou navrženy pro jednoduchou manipulaci a rychlé nasazení, zajišťující dostatečné osvětlení pro bezpečnou a efektivní práci v jakémkoli prostředí.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | Rozvodné systémy

Rozvodné systémy


Rozvaděče různých specifikací, ideální pro rychlé a flexibilní rozvody elektrické energie v průmyslových objektech a na akcích. Jsou navrženy pro snadnou instalaci a nabízejí spolehlivou a praktickou podporu pro vaše projekty, ať už potřebujete napájení pro staveniště, venkovní festival nebo jinou akci. Bez komplikací zajistí distribuci elektrické energie tam, kde je to nejvíce potřeba.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | Kabelové rozvody

Kabelové rozvody


Kabely zajišťující spojení mezi rozvodnými skříněmi a k vytvoření dočasných elektrických sítí v průmyslových a komerčních aplikacích. Nabízíme široký výběr kabelů pro zatížení od 16A do 400A, což umožňuje snadné přizpůsobení pro různorodé potřeby vašich projektů. Naše kabely poskytují odolné a spolehlivé řešení pro efektivní a bezpečný přenos energie.

Nezávazně poptat

EnergyPartner.cz | Přívěsy

Přívěsy


Nabízíme přívěsy s plošinou nebo sajtnami pro snadnou a bezpečnou přepravu materiálu a vybavení až do celkové hmotnosti 3,5 tuny. Tyto přívěsy jsou ideální pro různorodé využití v průmyslu a stavebnictví. 

Nezávazně poptat


Cenu vám rádi spočítáme dle vašich požadavků. Neváhejte zavolat.

EnergyPartner.cz
Kontakty a údaje

Email: info(a)energypartner.cz
Mobil: +420 602 496 325
Dat. schránka: kdxjwxk
IČO: 28109767
DIČ: CZ28109767

Bankovní údaje
Číslo účtu: 0284999994
Kód banky: 0300
BIC (SWIFT) kód: CEKOCZPP